Kaip jums rašiau šis “blogas“ yra apskųstas žurnalistų etikos komisijai. Komisija nutarė, kad trys straipsniai turi būti ištrinti. Be jokių pateiktų įrodymų žurnalistų etikos inspektorius nustatė, kad tiek Vaida Vasiliauskaitė, tiek Sandra buvo su Irina Safončikiene susipykusios asmeniškai ir kad bendrijos patalpose sprendė savo asmeninius klausimus, problemas. Tai netiesa, bent jau su manimi, Vaida Vasiliauskaite, jokių asmeninių reikalų Irina Safončikienė neturėjo ir aš su taip pat. Tačiau į teismą nesikreipsiu, nes neturiu laiko. Tiesa, visus įrodymus persiunčiau Klaipėdos miesto tarybai ir reikalai šiek tiek pajudėjo, dėl žurnalistų etikos inspektoriaus sprendimo, nes yra susidomėjusių, tai gal taško ir nedėsime. Be to aš, Vaida Vasiliauskaitė, turiu jos Irinos Safončikienės el. pašto adresą, kuri pati davė, nes man šiuo paštu siuntinėjo sekančio turinio laiškus pasiskaitykite:

1 . Vienas iš laiškų: “Gerbiama Vaida, pasitikrinome Jūsų atsiūsta “Digitalo“ sąskaita ir nustatėme, kad telefonų ragelių Jūsų laiptinėje buvo paimta ne 22, o 24. . Dėl to skirtumo atliktų darbų akto galutinė suma padidėjo 100 Lt (4970)
Pagarbiai Bendrijos Pirmininkė
Gražios Jums dienos“

2. Kitas laiškas :“Informuoju, kad Ryšininkų g. 8 namo, 2 laiptinėje yra 40 bendrijos narių.
Bendrijos Pirmininkė“

3. Dar vienas laiškas : “Ačiū tau Vaida, ačiū už viską!
Pagarbiai Irina“

4. Dar vienas laiškas:“Gerbiamoji, labai apgailestauju dėl jūs kamuojančių ankstyvu senatvinės silpnaprotystės požymių  ( mano nuomone), aš jums aiškiai pasakiau, rugsėjo 7 dieną, kad dėl laiptinės dažymo darbų gyventojus informavau, yra pakabintas skelbimas laiptinės skelbimų lentoje (prašau jo nenuplėšinėti). Laiptinės dažymo darbai prasidės rugsėjo 17 d.,bet jus rugsėjo 8 dieną vėl manęs klausiate to paties.

Bendrijos pirmininkės pastangomis su Rangovu A.Simonavičienė atnaujinta sutartis dėl laiptinės dažymo (kuri buvo nutraukta dėl jūsų netinkamo elgesio), rangovas turi susiplanavęs į priekį darbus pusmečiui, todėl įtraukti R8- II laiptinės remontą buvo nelengva.

Dėl šlubojančios atminties jūs neprisimenate, kad Bendrijos pirmininkės pastangomis piktybinių skolininkų bendrijoje nėra, jau esami dengia savo skolas pagal skolos grąžinimo grafikus, su tais, kas nedengia įsiskolinimų dirba antstolis, apie tai buvo iškabinti pranešimai laiptinėse sausio ir gegužės mėnesiais, sekantis bus pakabintas spalio mėnesį. Kas liečia jūsų kliedesius apie neva išreikštas pastabas bendrijos pirmininkei, taip ir lieka tik jūsų svajonėse. Nesielkite akiplėšiškai ir neklaidinkite žmonių, paleisdama į „pasaulį“ savo liguistines fantazijas. Įgaliotinių ir valdybos protokolus, saugumo sumetimais mes neviešiname iki spalio mėn. (kol nėra pasakytos baigiamosios kalbos),  vyksta teismo posėdžiai S.R. byloje, tam kad tas asmuo gynybos tikslais nepasinaudotu jais, ir bendrijai nepakenktu.

Linkiu jums pozityvių minčių, geros nuotaikos, gražių rudeninių dienų, Ramybės  jums, jūsų protui ir sielai“

Ir taip galiu priskaičiuoti kokius 40 laiškų. Į tai, kad pati Irina Safončikienė naudojo darbo reikalams savo , kaip ji sako asmeninį paštą,  žurnalistų inspektorius neatsižvelgė. Ar Irina mane perspėjo, kad tai jos asmeninis paštas, kur buvo parašyta, kad tai asmeninis Irinos Safončikienės paštas, kodėl naudojo darbo klausimais asmeninį paštą. Nerinkite Irinos Safončikienės bendrijos pirmininke, nes gausite tokius ir dar “gražesnius “ laiškus. Yra tokia patarlė, kai žmogus išsitepa šūdų, tai jis puola plautis, kai šūdų išsitepa kiaulė, tai ji ne tik kad nesiplauna jo, bet dar ir yra laiminga. Aš irgi galiu Irinai Saf. nusiųsti laišką į jos asmeninį paštą, nes tokį el. pašto adresą turiu, apie jos psichinę būseną ir visokius marazmus, bet nenoriu, kad kiaulė būtų laiminga.  Žurnalistų etikos inspektoriaus atsakymas pasiskaitymui čia: zurnalistu-etikos-komisijos-atsa