Gyventojai 2016-11-22 dieną antradienį 18:30 val. bus susirinkimas, bus renkamas bendrijos pirmininkas ir revizorius. Būkite labai atsakingi ir rinkite atsakingai tiek bendrijos pirmininką, tiek bendrijos revizorių. Prisiminkite Irinos Safončikienės pokalbius su bendrijos nariais, prisiminkite, kad Irina Safončikienė pati išėjo iš bendrijos pirmininkų posto, prisiminkite, kad neorganizavo revizinio patikrinimo bendrijos buhalterijos. Gal Irina atsiims savo kandidatūrą, nes šiuo metu vis dar yra kandidatė į bendrijos pirmininkus.

Jau kuris laikas bendrijoje dirba Rita Simanauskienė, kuri taip pat kandidatuoja į bendrijos pirmininkus ir, manau, tai geresnis pasirinkimas, nei Irina Safončikienė, kuri savo kaip bendrijos pirmininkės veidą mums jau parodė.

Taip pat mielai priimsime ir naujų kandidatų pareiškimus į bendrijos pirmininkus, bei bendrijos revizorius. Būkime atsakingi už savo nekilnojamąjį turtą ir neleiskime juo rūpintis tokiems neatsakingiems buvusiems bendrijos pirmininkams kaip Irina Safončikienė (autoriaus nuomonė). Skelbimas čia: skelbimas-del-bendrijos-susirink