Šiandiena pašto dėžutėje aš radau J. Stoilik raštą. Gali būti, kad radote visi “Rumpiškės“ bendrijos nariai. Raštas bus įkeltas. Perskaičiau raštą ir pagalvojau, kaip patogu: dirbu vyr. buhaltere, sakyčiau dirbtų paprasta buhaltere, bet ne, dirba vyr. buhaltere ir jokių LR įstatymų žinojimo. Nežinau ar kada skaitė LR įstatymus J. Stoilik, nes keletą kartų bendravau su ją asmeniškai ir sunkiai kalbėjo valstybine kalba, todėl perėjome prie jai artimos kalbos, nes lietuviškai bendrauti buvo beviltiška. Žinau, tiksliai, kad parodymus davė rusų kalba per vertėją (turiu omenyje baudžiamąją bylą susijusią su Sigito Remėzos dokumentų klastojimu). Tai gi, kaip patogu, vietoj to, kad nesidarbintų į atsakingas pareigas ir pasiieškotų darbo pagal sugebėjimus, tai ne dirba vyr. buhaltere, nesilaiko buhalterinės apskaitos įstatymo, o dabar virkauja, rašinėja visokius raštelius. Jei sako, kad paliko buhalterijoje likučius, o jų nerado Renata Zumarienė, tai tegul parodo arba į pašto dėžutes sumeta dokumentų ir buhalterinių likučių perdavimo aktą,. Jei atsitiko taip, kad iš jos niekas nepriėmė buhalterinių likučių, tai kur registruoti laiškai su raginimu perimti buhalterinius likučius, kodėl tada, kai išeidinėjo iš darbo nemėtė į pašto dėžutes raštelių, dėl to, kad įspėti bendrijos narius, kad J. Stoilik nori perduoti buhalterinius likučius taip kaip priklauso pagal LR įstatymą, o iš jos tų likučių niekas nepriima. Dabar paliko bendrijos narius be piniginių likučių, todėl neįmanoma nustatyti kas ir kiek skolingi. O dėl buhalterinės programos, tai ten vesti duomenys absoliučiai netikslūs, nes vesti sumiškai, jokios detalizacijos (šį sakinį gerai supranta buhalterijos specialistai). Ką jūs J. Stoilik norite apgauti save ar kitus. Mano retoriniai klausimai:

Ar jūs J. Stoilik galvojate, kad mes negalime užsakyti audito iš “prorūnos“ specialistų, kurie įrodys, kad programiškai matyti kaip jūs dirbote ir ką, ir kiek suvedėte duomenų į buhalterinę programą?

Ar jūs galvojate, kad tarp valdybos narių nėra apskaitos IT specialistų, kurie gali nustatyti kokie duomenys yra  kompiuteryje, kokie likučiai yra palikti?

Ar jums bendrijos nariai 7 metus mokėjo atlyginimą, kuris yra pakankamai didelis už tai, kad visus likučius sunaikintumėte ir tai naudotumėte kaip kerštą, nes bendrijos nariai pradėjo skaičiuoti savo pinigus?

Ar jūs J. Stoilik manote, kad reikalui esant mes negalime oficialiai užklausti kiek dar papildomų darbų dirbote be to, kad dirbote mūsų bendrijoje vyr. buhalterė?

Jei jus dirbote naktimis, tai reikėjo atsisakyti darbo mūsų bendrijoje, nes greičiausiai nemokėjote susitvarkyti su darbu, o jei jau dirbote, tai tada vadinasi jus tenkino darbo sąlygos?

Jei truko kažkokių  specialių programų, tai ko, dirbant prie Sigito Remėzos, nebėgiojote po laiptines ir į pašto dėžutes nemėtėte lapelių su savo virkavimais, kad reikia nupirkti papildomų buhalterinių programų?

Mano siūlymas susimokėkite tai kas priklauso, nes bus perduota antstoliams ir baikite mus bendrijos narius laikyti naivuoliais, nes mes puikiai suprantame ką jūs čia sugalvojote. Reikėjo prie Sigito Remėzos bėgioti po laiptines ir prašyti bendrijos narių, kad jie organizuotų bendrijos visuotinius susirinkimus dėl jums rūpimų klusimų, o dabar nebevarkite, o mokėkite, nes nėra jokių įrodymų, kad buvote lojali bendrijos nariams, nors būtent iš jų gavote atlyginimą ir dar 7 metus, o tai pakankamai didelė suma apie 121800 litai be mokesčių, o kur dar sumokėta sodra apie 30,98 procentai nuo tos sumos. J.Stoilik raštas 1