Kaip žinote, jau kuris laikas nieko nėra rašoma šioje svetainėje, nes bendriją valdo išsilavinę, neturintys asmeninių interesų pasipelnyti valdybos nariai. Tačiau bendrijos valdybos nariai turi puikią galimybę pavartyti ir panagrinėti bendrijos patalpose esančius dokumentus. Tai gi, vieną tokį dokumentą įkeliame ir jums, svetainės skaitytojai, susipažinti. Pasirodo, buvęs bendrijos pirmininkas Sigitas Remėza, kuris per bendrijos narių susirinkimus paskutiniu metu bando save parodyti kaip auką, kuris neva yra neteisingai apkaltintas, 1999 metais įsigijo automobilį už mūsų bendrijos narių pinigus. Automobilio markė “Opel Kadet“, o suma už kurią pirko yra 15849,04 litai. Be to, jei pasinagrinėsime ilgalaikio materialaus turto sąrašą, tai pamatysime tą patį, t.y. begale kompiuterių ir mobilių telefonų. Įkeltą dokumentą sudaro apie 10 lapų. Iš pradžių bus aktai apie ilgalaikio turto įvedimą į eksploataciją, o pačiame šio įkelto dokumento gale pamatysime ir visą sąrašą ilgalaikio turto.

Šiuo metu keletas bendrijos narių niekaip neranda ramybės, jie laksto po bendriją, organizuoja susirinkimus, bando patys įtikėti, kad Ryšininkų 6 namas yra atsiskyręs nuo bendrijos “Rumpiškės“, ieško bendrijos patalpose kažko, kai paklausi ko ieškote, tai negali atsakyti.

Manau, šis įkeltas dokumentas yra dar vienas įrodymas, kaip mūsų pinigais švaistėsi buvęs pirmininkas Sigitas Remėza. Taip pat manau, kad labai daug informacijos  bendrijos nariai nežino, t.y. kaip, ir kur dar yra ir buvo panaudoti bendrijos pinigai. Todėl, kai balsuosime už tai, kad būtų rašomas ieškinys Sigitui Remėzai, manau, kiekvienas iš mūsų turi pagalvoti ir apsispręsti, kad bent dalį pinigų Sigitas Remėza sugrąžintų bendrijai, nes kaip matyti iš įkelto dokumento, Sigitas Remėza netaupė mūsų visų pinigų, kurie priklausė bendrijai, t.y. mums. Dokumentas susipažinimui : DNSB Rumpiskes turtas 2000 metais .