Įgaliotinių susirinkime 2014-09-16 dieną buvo iškeltas klausimas, dėl bendrijos “Rumpiškės“ buhalterinės apskaitos už 2014 metus patikrinimą. Įgaliotiniai nubalsavo, kad bendrijos buhalteriją tikrins buhalterinė įmonė. Vaida Vasiliauskaitė pasakė, kad šios įmonės darbas bus pertikrintas. Šios įmonės darbas bus apskųstas, jei ši įmonė darbą atliks netinkamai. Taip pat Vaida Vasiliauskaitė siūlė, kad buhalteriją geriau tikrinti patiems, nes yra daug šaunių specialistų pačioje bendrijoje, bet Sigitas Remėza pradėjo prieštarauti ir sakyti, kad bendrijos nariams neduos tikrinti buhalterijos. Įgaliotiniai nubalsavo, kad tikrins įmonė. Mums kyla klausimas:

1. Kas įgaliotiniams leido patiems spręsti klausimą dėl buhalterijos patikrinimo?

2. Sigitas Remėza pradėjo balsavimą dėl 2012 ir 2013 metų buhalterijos patvirtinimo, pajamų , išlaidų patvirtinimo, t. y. finansinės atskaitos patvirtinimo. Įgaliotinė Irina Safončikienė pasakė, kad 2012 metų ataskaitų niekas nėra matęs, kaip galima tvirtinti.

3. Mes siūlome gyventojams eiti pas įgaliotinius ir priminti, kad jie neturi teisės patys nieko spręsti, kad jie turi klausti savo laiptinės gyventojų, narių nuomonės.

4.Sigitas Remėza net nekėlė klausimo, kas patikrins 2012 ir 2013 metų buhalteriją, mat svarbu buhalteriją patvirtinti, nes, jei skaitėte straipsnį 2014-09-16 dienos, tai ginčų komisija nusprendė, kad Sigitas Remėza turi būti pakartotinai patikrintas dėl to, kad nesilaiko LR įstatymų, dėl buhalterijos patikrinimo revizoriaus.

5. Todėl neaišku, kaip gali įgaliotiniai netikrintą revizoriaus buhalteriją 2012 ir 2013 metų tvirtinti, tai nusižengimas ir tokį susirinkimo sprendimą galima skųsti.

6. Taip pat norime pasakyti, kad viena įgaliotinė buvo pakankamai girta susirinkime ir šį kartą jos pavardės neviešinsime, bet dar kartą ateis išgėrusi į susirinkimą, kviesime policiją dėl to, kad viešoje vietoje pasirodo girta, o susirinkimas yra vieša vieta. Pagal LR administracinės teisės pažeidimų kodekso 178 str. bauda nuo 30 iki 50 litų.

7. Laiptinių gyventojai, jei jūs renkate tokius įgaliotinius, kurie gali į susirinkimus ateiti išgėrę, tai pagalvokite kaip jie gali atstovauti jūsų interesus.