Vaida Vasiliauskaitė parašė DNSB “Rumpiškės“ valdybai prašymą, kad ši išnagrinėtų dokumentus susijusius su Ryšininkų 8 namo vidurinės laiptinės įgaliotinio rinkimu. Sigitas Remėza atsiuntė atsakymą.

1. Sigitas Remėza nusprendžia pats, kam tą valdybą, jei jis įpratęs vadovauti vienas. Jis net nekviečia valdybos narių pasisakyti tuo klausimu, kam ta valdybos narių nuomonė;

2.Sigitas Remėza prisimena 2014-06-26 dieną vykusį įgaliotinių susirinkimą ir tai, kad Vaida Vasiliauskaitė 2014-06-27 dieną visiems Klaipėdos, Palangos, Gargždų ir Kretingos notarams išsiuntė laiškus, kad neregistruotų DNSB “Rumpiškės“ įstatų;

3. Norime atkreipti dėmesį, kad Ryšininkų 8 namas pagal įstatus visada priklausė DNSB “Rumpiškės“ dėl kitų namų prokuratūra pasisakė vienareikšmiškai, kad Ryšininkų g. namai 2 ir 4 bei Rumpiškės 27 namas neįeina į DNSB “ Rumpiškės“ sudėtį, todėl ir negali būti kalbos apie jokių tuo metu 1996 metais įstatų perregistravimo, nes namai buvo prijungti ne pagal įstatymus, tuo labiau dabar naujų įstatų registravimo.

4. Iniciatyvinė grupė sutinka, kad gali būti taip, kad joks notaras neregistruos 2014-06-26 dieną priimtų įstatų ir teks viską pradėti iš pradžių, nes tokios bendrijos iš 5-kių namų nėra.

5. Todėl neva bendrijos pirmininke ir gaunate paklausimus, kada gi pagaliau tie įstatai bus registruoti, kada. Laukiame, nesulaukiame.

6. Mažas pastebėjimas, kai nėra moralumo ir sveikos logikos galime susirašinėti iki begalybės, o darbai stovės vietoje.

7. Kitas aktualus pastebėjimas, kad notarai tvirtina tik įstatus, o valdybos nariai ir kiti renkami organai nėra notarų tvirtinami.

8.Jei, jau Jūs, neva bendrijos pirmininke, abejojate šio susirinkimo teisumu, tai kokiu pagrindu imate atlyginimą 3600,00 litų į mėn. su sodros mokesčiais. Kaip ir manome, Jums naudinga, kuo ilgiau bus neregistruoti įstatai, tuo ilgiau gausite atlyginimą, tuo geriau bus Jums, neva bendrijos pirmininke, ir tuo blogiau bus bendrijos gyventojams, bet bendrijos gyventojai Jums niekada ir nerūpėjo (straipsnio autoriaus nuomonė).

9. Paminėti Jūsų atsakyme, neva bendrijos pirmininke, Bendrijų įstatymo straipsniai 11;12 nustato visuotinių susirinkimų šaukimo tvarką, o ne laiptinės įgaliotinio. Paminėtas Bendrijų įstatymo 13 str. nustato įgaliotinio rinkimo tvarką ir tame straipsnyje nėra nuorodos į 11; 12 straipsnius.

10. Skaitykite S. Remėzos atsakymą Vaidai Vasiliauskaitei čia: sigito remėzos atsakymas