Ką tik iniciatyvinė grupė buvo informuota, kad Sigitas Remėza pažeidė Bendrijų įstatymo: 14 straipsnio. Bendrijos pirmininkas atsako už 6 punktas: informacijos pateikimą butų ir kitų patalpų (pastatų) savininkams jų prašymu.

 Šiandiena 2014-07-28 dieną 19 val. buvo kreiptasi į bendrijos pirmininką, dėl informacijos pateikimo, t.y., ar jis, Sigitas Remėza,  spausdino lapelius, kuriuose nurodė, kad tik su bendrijos antspaudų patvirtintu tekstu gali būti renkami parašai. Sigitas Remėza, dalyvaujant valdybos nariams Gintautui Motekaičiui ir Irinai Safončik, atsisakė priimti bendrijos nario Vaidos Vasiliauskaitės prašymą atsakyti į klausimą kas platina lapelius, juos mėtydamas į gyventojų pašto dėžutes ir šią informaciją pasirašinėja bendrijos vardu. Todėl dabar kreipsimės į savivaldybę, kad ji priverstų Sigitą Remėza atsakyti į klausimą ar jis rašė ar nerašė šį tekstą. Taip pat kreipsimės į savivaldybę ir dėl kito teksto, kuris yra publikuojamas straipsnyje “ skaitau knygą matau špygą“ Abu tekstai pridėti čia :lapeliai pasto dezutese ir Galbūt Sigito Remėzos pasvarstym.

Įdomu, kodėl Sigitui Remėzai nerūpi, kad kažkas mėto lapelius gyventojams į pašto dėžutes bendrijos vardu ir riboją bendrijos gyventojų iniciatyvą vadovauti ir dalyvauti bendrijos valdyme.