Ankstesniuose straipsniuose stebėjomės, ką nuveikė bendrijos samdomas advokatas, kuriam 2010-2012 metais buvo mokama 3600 litų per metus. Norėjome sužinoti, ką nuveikė advokatas, tai S.Remėza pasišaipė – pasiūlė teisme klausti ką nuveikė advokatas.

Stebina, kad 2013 metais už advokato paslaugas sumokėta dar daugiau – 6100 litų. Labai įdomu, už kokias paslaugas  ir atliktus darbus ? Tikrai žinome, kad advokatas buvo 2013 metų pabaigoje vykusiuose bendrijos susirinkimuose. S.Remėza mums sakė “žiūrėkite, kad susirinkime viskas būtu teisėta, susirinkime dalyvauja bendrijos advokatas“. Mes įstatymų nepažeidinėjame, dalyvauja advokatas ar ne, taip kad advokato atsivesti nereikėjo. Ar S.Remėza advokatui sumokėjo papildomai 2500 litų už dalyvavimą dviejuose susirinkimuose ?

Policijoje vyksta tyrimas dėl svetimo turto iššvaistymo, apgaulingos buhalterinės apskaitos tvarkymo ir dokumentų klastojimo. Gal būt padidėjusios išlaidos advokatui susijusios su šiuo tyrimu ? Būtu labai patogu – iššvaistyti bendrijos lėšas ir už bendrijos lėšas pasisamdyti advokatą, kad  gintų teisme. Tokį elgesį pavadinčiau įžūlumo viršūne.

Ką manote, gal žinote ką nuveikė advokatas 2013 metais ?

ENTS raštas dėl civilinio ieškinio-page-001
Advokato paslaugos