KomentarasDauguma komentatorių mus palaiko, dėkui jiems. Bet yra vienas ir tas pats asmuo, kuris vis rašo neigiamus dalykus. Kas įdomiausia vieną komentarą parašė net 2014 sausio 1 dieną 1 valandą 22 minutės, tai yra naujų metų naktį.

Įdomu, kam Vaida tokia svarbi, kad naujų metų naktį rašyti “Miela ,Vasiliauskaite Nauju Metų proga linkiu meilės begalinės ,kad būtų visada šalia žmogus kuris mylės, paguos ,sušildys gal ir piktumai praeis.Linkiu kiekvieną ryta nubust laimingesnei ,su šypsena veide ,niekada nekelti balso gyvenimas per trumpas pykčiams .Meilės ,grožio ,gerumo ,šypsenų ir pamatysi kad nėra taip blogai.Meilės daug daug ir pamatysi kaip nušvis gyvenimas ir pati šypsosies“. 

Komentaras kaip ir neblogas, tik komentatorius labai susirūpinęs piktumais, visi kiti jo mūsų straipsnių komentarai tai labai neigiami (sprendžiant pagal kompiuterio IP adresą, visi komentarai parašyti iš to paties kompiuterio) :

  1. Labai norim gyventojai žinoti ar Vasiliauskaitė dirbo UAB : Verslo balansas” buhaltere . Papasakok kaip sekėsi ….. Varai čia ant visų o apie save nieko ką esu gero nuveikusi … Kur ataskaita apie seniunaičio darbą o žadėjai……..Ką pirmininkas daro jau tūkstantį kartų rašei dabar apie save…Nes to posto labai nori o gyventojai nepasitiki tavimi kažkodėl …..  
  2.  Ne svetainė čia o šiukšlių konteineris .čia ne vieta kaltinimams,Yra tam teismai.Baikit pilti purvą vemti norisi.Žmonės kas norite vadovauti bendrijai? Ar daug Jūsų ?Kodėl leidžiat vienai Vasiliauskaitei reikštis.Atsiliepkit ir parašykit kurie pirkot butus su skolom kuriam čia pirmininkas nurašė skolas nes tai rimtas kaltinimas,Ar galėjo pirkt cekius tegu išsiaiškina teismas ko čia skelbiat kiekvieną dieną.
  3. Va kai pasirašinės pavardėm tie kas sukurė šį puslapį ir pasirašysiu.Pritariu Bigman geriau eitų pasportuoti turėdama tiek energijos busimoji pirmininkė ir kultūros kaip elgtis pasimokintų Nusivylę esam dauguma gyventojų jos elgesiu.Matėm visi kad trukdė susirinkimui.Kas dėl pažymų tegu pristato pažymą iš ten kur dirbo anksčiau .Ramybės ,kantrybės .Gerų metų .
  4. Tas kuris vadina kitą vagimi neturiu ką pasakyti tokiam žmogeliui gaila tokio žmogaus.Nesunku suprasti kas čia taip elgiasi kas čia taip rašo.Kas rašo po Bendrijos narys vardu.Mūsų naujoji būsimoji pirmininkė ar ne taip? Protingi supras.Negražu oi negražu.
  5. Labai norėtumėm sužinoti kas administruoja šitą puslapį .Paviešinkit pavardes jei esat tokie drasūs.Dabar nežinom kam rašom.O šitam kas parašė apie vagį man gaila tavęs..Patariu neteisk ir nevagink žmogaus nes nežinai savo ateities.Elgtis pagarbiai tavęs neišmokė ir turbūt neišmokins jau niekas,Mano patarimas pirmininkui kreiptis į atitinkamas instancijas ir kad užsibaigtų tie juodinimai.Už tokius žodžius yra atsakomybė.Aš neginu primininko man žmonės visi vienodi bet tokio įžulumo koks liejasi šitame puslapyje dar nemačiau niekur.Išspausdinkit komentarą nes daug ko nepraleidžiat.Ne vienas skundėsi kad negali komentuoti.Čia galima šitame puslapyje tik blogį skleisti.Nebalsuosiu tokių žmonių negalima rinkti pirmininku nes pagarbos truksta negerbiat žmonių.
  6. Ir dar galiu patarti kad nieko nepasieksi taip žemindama.Žmones tokių nemėgsta.Būk taktiškesnė jei neturi ką pasakyti kartais yra žymiai geriau patylėti.Sėkmės
  7. Iš kur Vasiliauskaite pas tave tiek drasos tiek valios geležines.Ot esi isikibusi ir nori šito posto.Mus laikai visiškais skleroznikais kad taip vis pirmeni ir primeni koks negeras tas primininkas .Mes žinom žinom ir nepamiršom tik pati nepamiršk kad gal nereikia taip juodinti įkyriai pirmininko .Nebalsuos už tave nes pasimatė kas per žmogus esi.Būk taktiškesnė.Adventas dabar ir Kalėdos arti .Mano balsą praradai.
  8. O mes nebalsuosim.Rysininku 2 namas jau turim savo valdyba kuria isrinkom per susirinkima.siuloma ponia tiek turi darbu net du tegu ir dirba savo darbus toliau.sekmes
  9. Taip nusibodo tie tavo Vasiliauskaite rinkiminiai triukai.Viskas normaliai buvo tame susirinkime.O tamstai viskas negerai Kaip tu žadi dirbti ta pirmininke kai tau niekas netinka ir neįtinka .Pati parašai pati pakomentuoji.Nepyk bet taip yra.Nežemink kitų.