DollarInternete yra skelbiama apie UAB “Siregita“ kurios vadovas yra ponas Sigitas Remėza. “Verslo žinios“ nurodo, kad šios UAB veiklos sritis – nekilnojamasis turtas. Man labai norėtųsi sužinoti, ar ponas Sigitas Remėza nepainioja bendrijos reikalų ir UAB “Siregita“ veiklos. Kaip rašėme anksčiau, mūsų manymu yra keistai didelės bendrijos išlaidos ryšiams bei transportui ir bendrijos nariams kyla sunkumų norint peržiūrėti sąskaitas.

2012 metais “ryšių išlaidoms ir prenumeratai“ DNSB “Rumpiškės“ panaudota 6289,46 litai. Man kyla klausimas – pavyzdžiui www.statyba.lt yra nurodomas UAB “Siregita“ direktoriaus telefonas (370) 69959515, tas pats telefonas yra nurodomas ir atsiskaitymo lapeliuose, kaip bendrijos valdytojo Sigito Remėzos. Jei telefonas yra tas pats, tai kaip ponas Sigitas Remėza atskiria kurie skambučiai yra UAB “Siregita“ reikalais, kurie skambučiai yra DNSB “Rumpiškės“ klausimais? Ar už visus skambučius apmokama iš DNSB “Rumpiškės“ lėšų ?

Dar vienas klausimas – 2012 m. birželio 22 Vilniuje vyko Respublikiniai būsto valdymo ir priežiūros rūmų suvažiavimas, kuriame UAB “Siregita“ direktorius Sigitas Remėza skaitė pranešimą „Pastatų modernizavimo nacionaliniai ypatumai Klaipėdoje“. Šio renginio darbotvarkėje nurodytas pono Sigito Remėzos pranešimas. Man kyla klausimas – ar Sigitas Remėza vyko už UAB “Siregita“ pinigus ar už DNSB “Rumpiškės“ pinigus. Kaip ir rašėme 2012 metais DNSB “Rumpiškės“ transporto išlaidos buvo 7843,49 lt.

Aukščiau pateikta asmeninė nuomonė, darykite išvadas patys.